אופניים חשמליים

לעבודה או לרכיבה בעיר ניתן לקבל אופניים עם שינויים של הסוללה (אצלנו המטען והסוללה ברמת אמינות גבוהה)
המוצר כולל משלוח. ליעוץ 0527379444

מדובר בטרנד של ממש שקשה להתעלם ממנו, טרנד עולמי שהולך ותופס תאוצה גם כאן, בישראל. את האופניים החשמליים אנו רואים בכל מקום כמעט, הן בערים גדולות וצפופות והן ביישובים קטנים. בחירה נכונה של אופניים חשמליים, ובייחוד לאור המגוון הכול כך רחב, מאפשרת לכם, כרוכבים, ליהנות מנוחות מלאה תוך כדי הרכיבה, אך בעיקר גם מבטיחות שכל כך חשובה לכם. אם אתם מחפשים אופניים חשמליים בחיפה, אצלנו, בסלע בייק, תוכלו למצוא דגמים שונים של אופניים כאלה שיספקו לכם את המענה המתאים.

כיצד בוחרים אופניים חשמליים?

בחירה נכונה של אופניים חשמליים מצריכה בחינת כמה פרמטרים חשובים. הראשון שבהם – הסוללה. ככל שסוללת האופניים שלכם איכותית ונחשבת, כך התפוקה שלה טובה יותר וגם לאורך זמן. אם אתם מתכננים להשתמש באופניים החשמליים שלכם לא מעט, יש חשיבות רבה מאד לטיב ולאיכות הסוללה. פרמטר נוסף שיש לבחון הוא עניין השלדה וגם המשקל. כדי להבטיח את הנוחות המרבית וגם את הבטיחות בעת הרכיבה, יש לוודא שהאופניים שלכם מותאמים באופן מלא לצרכים שלכם וגם למימדי הגוף שלכם. תוכלו לכוון את זווית ואת גובה המושב וכן את המרחש שלו מכידון האופניים.

באשר לשלדה, אופניים חשמליים מגיעות בשלושה סוגים שלדה: שלדת אלומיניום, שלדת פלדה ושלדת קרבון. האלומיניום הוא המומלץ וגם הנפוץ ביותר שכן הוא קל משקל באופן יחסי והוא גם מבטיח חוזק ומחיר משתלם יותר. באשר ל