מדיניות החזרות וביטול עסקה

מדיניות החזרות וביטול עסקה באתר

לקוח רשאי לבטל עסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

 

 1. לקוח המעוניין לבטל את הזמנה או להחליף מוצר במוצר אחר, לפני שהחבילה נשלחה אליו, יוכל לעשות זאת ללא חיוב נוסף, באמצעות שיחת טלפון או באמצעות טופס פנייה באתר (צור קשר) לשירות הלקוחות של סלעבייק.
   

 2. ​במידה ולקוח מעוניין לבטל הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות שיחת טלפון עם נציג החברה ובאמצעות טופס פנייה באתר (צור קשר) בלבד וזאת תוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר נמצא באריזתו המקורית וללא כל נזק.  רק לאחר תאום מראש עם שרות הלקוחות וקבלת אישור להחזרה, יוכל הלקוח להחזיר את המוצר על חשבונו למחסני סלעבייק.
   

 3. לקוח שהינו אזרח וותיק, עולה חדש או אדם עם מוגבלות כהגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשנ"ח- 1998, רשאי לבטל הזמנה בתוך ארבעה חודשים ממועד קבלת המוצר או קבלת מסמך המכיל את הפרטים המפורטים בסע' 14ג(ב) לחוק, לפי המאוחר מבניהם וזאת בתנאי שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין החברה לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.
   

 4. מובהר, כי במקרה של ביטול הזמנה שלא מחמת פגם במוצר או אי התאמה, סלעבייק רשאית לחייב את הלקוח בדמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם.
   

 5.  החלפת / החזרת מוצרים תתאפשר כאשר המוצר סגור באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש ועפ"י שיקול דעתה הבלעדי של "סלע בייק".
   

 6. על הלקוח לבדוק את המוצר מייד עם קבלתו. במידה והלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום או כאשר מפרט המוצר שונה מהותית מהמפרט שפורסם באתר, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, על-ידי הודעת ביטול באמצעות טופס פנייה באתר (צור קשר) תוך פירוט סיבת הביטול, הכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981.
   

 7. ​השבת מוצר למחסני סלעבייק חיפה תהיה על חשבון הלקוח, למעט במקרים של אי התאמה מהותית למוצג באתר או פגם במוצר. 
   

 8. לקוח שירצה לקבל החזר כספי על מוצר שהמשלוח עליו היה חינם, עלות שילוח המוצר ללקוח תנוכה מההחזר הכספי עבור המוצר.
   

 9. במקרה בו ניתן ללקוח שירות נוסף הנדרש עבור המוצר כמו כיוון, התאמה וכל פעולה אחרת ספציפית למוצר, יחוייב הלקוח בעלויות אלה והחזרת המוצר לא תזכה את הלקוח בעלויות אלה.
  במקרים בהם קיימות עלויות נוספות כגון: סליקה, מיסים, דמי תווך, דמי הובלה ליעדים אחרים בארץ ו/או בעולם יחוייב המשתמש בעלויות אלה.

   

 10. ​לא תתאפשר החזרת מוצרים שהוזמנו באופן מיוחד ללקוח ו/או נבנו במיוחד ללקוח  ו/או הורכבו במיוחד ללקוח .   
   

 11. ​החזר כספי ללקוח במקרה של ביטול עסקה, יבוצע באמצעות זיכוי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה וזאת בתוך 14 ימי עבודה מיום קבלת הפריט המוחזר במחסננו ואישורנו ללקוח על אפשרות ההחזרה. סלעבייק תעביר העתק ביטול האשראי ללקוח במייל או ווטסאפ על פי בחירתו.
   

 12. ​באם יחליט הלקוח שברצונו להחליף את הפריט במוצר אחר, יגבו דמי משלוח נוספים בהתאם לאופן המשלוח שיבחר ע"י הלקוח.
   

 

לשאלות נוספות בנוגע לביטולים / החזרות / החלפות ומקרים נוספים שלא פורטו לעיל, הינכם מוזמנים לפנות טלפונית לסלע בייק – 052-7379444.