לא משנה אילו אופניים יש לכם, וודאי חשוב לכם לאחסן אותם בצורה יעילה ונוחה, שתאפשר לכם מצד אחד לשלוף אותם במהירות וללא סרבול מיותר מאותו המקום ולצאת לרכיבה, ומצד שני לשמור עליהם כהלכה, מבלי שייגרם להם נזק מיותר, שהתיקון שלו עשוי לעלות לכם לא מעט כסף. כאשר האופניים שלכם אינם בשימוש, חשוב לשמור עליהם בצורה המתאימה כדי לאפשר רכיבה בטוחה בהמשך והגנה על האופניים לאורך זמן.

 

אפשר כיום למצוא סוגים רבים ומגוונים מאד של מתקני תלייה לאופניים, המתאימים לחניה וגם לבית, לקיר וגם לרצפה, מתקנים השומרים כהלכה על האופניים שלכם ומאפשרים אחסון יעיל, בטיחותי וגם איכותי מאד. יש לא מעט מותגי ציוד רכיבה שמציעים מתקני תלייה מסוגים שונים, מותגים מוכרים ומובילים המקפידים על איכות ועל עמידה בתקנים מחמירים. רכישת מתקן תלייה לאופניים היא השקעה משתלמת וחשובה ומוטב שלא להתפשר על דבר בעת הרכישה.

אילו סוגים של מתקן תלייה לאופניים מוצעים כיום?

אם אתם מעוניינים לרכוש מתקן תלייה לאופניים, תגלו שהאפשרויות הן רבות ומגוונות מאד והבחירה, ובייחוד בשל המבחר העצום, היא לא תמיד קלה. באמצעות מתקן תלייה לאופניים תוכלו לאחסן את האופניים שלכם באותו מקום, בין אם זה בבית הפרטי שלכם או בחנייה הצמודה לו או אולי במחסן, ולדעת שהם בידיים טובות. מתקני התלייה נועדו לרוב לשטחים קטנים וגם לחדרים ייעודיים. אפשר להתקין אותם על הקיר או להצמיד אותם לרצפה. אפשר להעמיד אותם בחנייה, בחדרי המדרגות וגם במחסנים משותפים וכך לשמור על הסדר ובייחוד על האופניים כאשר הם אינם בשימוש.

ברשימת המתקנים, תוכלו למצוא את הדגמים הבאים: סטנד אופניים רצפתי, שאותו, וכפי שניתן לנחש, מניחים ישירות על הרצפה, מתלה תלייה מתקפל לאופניים שמוצמד אל הקיר ומלבד האפשרות לאחסן בעזרתו את האופניים כהלכה הוא גם מאפשר טיפול באופניים בעת הצורך וגם תחזוקה נכונה, מתקן סטנד חניה לגלגל קדמי או לגלגל אחורי ומתקן תלייה לאופניים  המתאים לכל סוגי האופניים. למתקנים אלה, בניגוד לכל מה שהוצע לנו בעבר, יתרונות רבים. חלק מהם מתאימים לכל סוגי האופניים ולכל הדגמים המוצעים כיום והם מאפשרים חיבור והתקנה חזקים ואיכותיים מאד. מעבר לכך הם אסתטיים מאד למראה, כך שגם אם הם נמצאים בתוך הבית או במקום שחשוף לאנשים, הם משתלבים נהדר במרחב.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שרוכשים מתקן תלייה לאופניים?

מכיוון שיש סוגים שונים של מתקני תלייה לאופניים, חשוב תחילה להגדיר את הצרכים וגם את התקציב. דגם האופניים שברשותכם הוא פרמטר חשוב וגם המידות של האופניים שלכם. היכן אתם מעוניינים להתקין את אותו המתקן (בתוך הבית, במסדרון בבניין, במחסן) היא נקודה חשובה לא פחות שכן על מתקן התלייה להשתלב כהלכה באותו החלל וגם לאפשר לכם גישה נוחה וקלה אל האופניים עצמם. בעניין המחיר – יש טווח רחב מאד של מחירים ומחיר כל מתקן תליה לאופניים נקבע בהתאם לטיב ולאיכות שלו. ישנם מותגים נחשבים בתחום ויש כאלה שפחות, הבולטים שבהם מקפידים על עמידה בכל התקנים הנדרשים ומבטיחים ללקוח איכות גבוהה במיוחד.

כדי למצוא מתקן תליה לאופניים, שיענה לכם על כל הצרכים, כדאי לכם לפנות למומחים. אצלנו, בסלע בייק, תמצאו דגמים שונים של מתקני תלייה לאופניים שלכם שיעזרו לכם לשמור על האופניים כהלכה. צוות החנות שלנו ישמח לעזור לכם לבחור את המתקן המתאים לכם ויספק לכם את כל המידע שאתם צריכים כדי להבין את ההבדלים בין המתקנים השונים.