קורקינט חשמלי 

לעבודה או לסידורים מגיע עד 35 קמ"ש קורקינטים לילדים חשמליים מגיע עם חבילת מתנות.
ליעוץ 0527379444

קורקינט חשמלי

אם אתם מעוניינים לרכוש לעצמכם או ליקרים שלכם קורקינט חשמלי, כדאי שתדעו שיש לא מעט סוגים של קורקינט כזה, הנבדלים אלה מאלה באיכות שלהם, בהספק שלהם וגם במידת התאמתם לשימושים שונים. לרכיבה על קורקינט חשמלי נלווים כייף בלתי רגיל ולא מעט הנאה, אך מעל לכל חשוב שהיא תהיה בטוחה. בין אם רוכבים על קורקינט חשמלי בתוך העיר הגדולה והסואנת, ובין אם ביישוב קטן, בין אם רוכבים עליו כדי להגיע לעבודה ולחזור ממנה הביתה ובין אם בשעות אחר הצהריים לצורך הנאה בלבד, יש לוודא שבוחרים בקורקינט המתאים, זה העונה על כל הצרכים. 

כיצד בוחרים נכון קורקינט חשמלי?

מבנה וגודל גלגלי הקורקינט החשמלי שלכם הוא הנקודה הראשונה שיש לקחת בחשבון. מרבית הקורקינטים החשמליים מגיעים כיום עם כידון יחיד וגם עם שני גלגלים, אך יש כאלה שיש בהם כידון כפול ולעיתים שלושה או ארבעה גלגלים. מנוע הקורקינט, הסוללה וגם הביצועים של הקורקינט החשמלי הם פרמטרים נוספים שיש לבדוק, שכן על פי החוק בישראל הספק המנוע של קורקינט חשמלי יכול להיות 250 וואט בלבד ואילו המהירות המקסימאלית המותרת היא 25 ק"מש בלבד.

 

נקודות נוספות שכדאי לכם לבדוק כשאתם מחפשים קורקינט חשמלי הן שיכוך הזעזועים המוצע וגם הבלימה (האם הבלימה נעשית באמצעות אחד הגלגלים או בשניהם, מה שמשנה מאד את איכותה ויכול למנוע או, להבדיל, לגרום לפציעה). ומעבר לכך, משקלם של האופניים, הניידות שלהם וגם הקיפול הם כמה נקודות חשובות לא פחות. קורקינט חשמלי בישראל מוגבל למשקל של 30 ק"ג, אך מרבית הקורקינטים המוצעים כיום בשוק מגיעים במשקל של בין 10 ק"ג ל-20 ק"ג. קיפול הקורקינט הוא פרמטר קריטי ובייחוד למי שנוהג להשתמש בו לא מעט ולשאת אותם ברכב, כשהוא לא בשימוש או אתו, כשהוא נוסע בתחבורה ציבורית.

היכן תמצאו קורקינט חשמלי איכותי?

כדי להבטיח התאמה נכונה של הקורקינט אל הרוכב ואל הצרכים, חשוב מאד להיעזר במומחים. אצלנו, בסלע בייק, תמצאו דגמים שונים של קורקינטים חשמליים הידועים באיכות הגבוהה שלהם. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה ולספק לכם את כל המידע שאתם צריכים אודות דגמים אלה כדי להבטיח בחירה נכונה וחכמה.