קורקינטים לילדים

קורקינט ילדים או עד 100 ק"ג מהחברות המובילות בשוק
ליעוץ 0527379444

הם כבשו בסערה אותנו, ובעיקר את הילדים שלנו, לפני לא מעט שנים ועם הזמן עברו שדרוגים משמעותיים וגם שינויים שונים. הקורקינטים לילדים מביאים אתם כייף בלתי רגיל והזדמנות, עבור הילד או הילדה, ליהנות מחופש וגם מלא מעט אתגר תוך כדי הרכיבה. הם יכולים להיות חוויה בלתי רגילה, אך גם להעמיד את היקרים לנו בפני לא מעט סכנות לא רצויות. בחירה נכונה של קורקינט לילדים חשוב שתעשה כהלכה וגם תוך סיוע של מומחים כדי לוודא התאמה נכונה ובטיחות רבה.

אילו סוגים שונים של קורקינט לילדים תוכלו למצוא כיום?

ישנם סוגים רבים מאד של קורקינטים, הנבדלים אלה מאלה מאופן התפעול שלהם, מהמנגנון שלהם, מהנראות שלהם וגם מהגודל שלהם. הקורקינטים החשמליים הם אלה המיועדים לילדים גדולים יותר, בעוד שאלה שאינם חשמליים מיועדים לקטנים במיוחד. במאמר זה נתייחס בעיקר לקורקינטים החשמליים, שכן הם הנפוצים יותר בקרב ילדים בוגרים, אך גם נזכיר את הסוגים האחרים של הקורקינטים כדי להבין את ההבדלים המהותיים ביניהם. ישנם קורקינטים עם שני גלגלים וישנם עם שלושה גלגלים. לילדים קטנים יותר יתאימו קורקינטים עם שלושה גלגלים ולילדים גדולים, מעל לגיל 5, יתאימו אלה עם שני הגלגלים. לעומתם, קורקינטים חשמליים יתאימו לילדי בית הספר ומעלה, שיודעים כיצד לתפעל אותם ויכולים לשלוט בהם באופן מקסימאלי במהלך הרכיבה.

כיצד בוחרים נכון קורקינט לילדים?

כאשר בוחרים קורקינט לילדים חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים. מספר הגלגלים, ההיגוי, משקל הנשיאה המקסימאלי וגם משקל הקורקינט, הקיפול שלו וכמובן גם איכות החומר שלו. לצד עניין מספר הגלגלים, שהזכרנו מעלה, עניין ההיגוי הוא נקודה חשובה מאד שכדאי להתייחס אליה כשמחפשים קורקינט לילדים. בשלבים ההתחלתיים, כדאי לחפש לילדים קורקינט עם כידון שמגיע בצורת T, המאפשר את סיבובו של הגלגל לצדדים השונים כאשר מעוניינים לבצע פנייה. במקרים אחרים, כשמתאפשרת שליט